Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067999/0006

Joszef (Janos) Kiss

(Eisenstadt 1833-1900 Wien) Drei Geschwister im Matrosenanzug vor einem Landschaftshintergrund, signiert, datiert und bezeichnet Jos. Kiss Wien 1875. Öl auf Leinwand, 114 x 85 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.03.2021 - 15:02

Cena:
EUR 4.140,-

Joszef (Janos) Kiss

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.03.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online