Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070495/0001

W. Weingart, um 1900

Edmund Guschelbauer, Volkssänger, (Wien 1839-1912), signiert und datiert W. Weingart 1893, Öl auf Leinwand, 63 x 50 cm, gerahmt, Rahmen leicht beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

25.03.2021 - 15:10

Cena:
EUR 550,-

W. Weingart, um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 25.03.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online