Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070556/0004

Gabor Vida *

(Budapest 1937-2007) Die Glocke, monogrammiert V. G., Öl auf Holz, 50 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Abgebildet und verzeichnet in: László Balogh, Gabor Vida. Visionen eines ungarischen Malers der Gegenwart, München 2001, S. 104, Abb. 126.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.03.2021 - 15:01

Cena:
EUR 1.790,-

Gabor Vida *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.03.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online