Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070963/0003

Paul Linke

(Breslau 1844-1917) "Durch die Wüste Judäa am Toten Meer", rückseitig alt bezeichnet und betitelt, signiert P. Linke, Öl auf Leinwand, 33 x 46 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.03.2021 - 15:07

Cena:
EUR 2.070,-

Paul Linke

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.03.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online