Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072655/0001

Carl Pippich

(Wien 1862-1932) "Russisches Gefangenenlager in Rcecow", betitelt, signiert und datiert C. Pippich, 9. V.(1)915, Bleistift, Aquarell auf Papier, 23 x 36 cm, Passep, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

25.03.2021 - 15:14

Cena:
EUR 690,-

Carl Pippich

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 25.03.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online