Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039014/0008

Herbert Dimmel *

(Ried/Innkreis 1894-1980 Linz) Stegbrücke, Mischtechnik auf Papier, ca. 60 x 86 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

11.03.2021 - 15:16

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Herbert Dimmel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 11.03.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online