Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-107521/0002

Kleiner Birnkrug,

Slowakei, 19. Jh., Fayence, farbig gemalte Blumen zwischen Gitterbordüren, Höhe 15 cm, Standfuß bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

10.03.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Kleiner Birnkrug,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 10.03.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online