Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0026

Carl Haunold

(Wien 1832-1911) Felsiger Weg, monogrammiert und datiert H. 20. Aug. (18)53, Bleistift, Deckweiß auf Papier, 16,5 x 25 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.03.2021 - 10:50

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Carl Haunold

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 10:50
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online