Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072790/0007

Anton Reckziegel

(Gablonz 1865-1936 Mödling) "Motiv von Altaussee, Vor dem Gewitter, Loser Alm, Adolf Reckziegel, Mödling", laut rückseitiger Bezeichnung am Keilrahmen, signiert A. Reckziegel, Öl auf Leinwand, 82 x 108 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.03.2021 - 10:06

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Anton Reckziegel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 10:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online