Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073769/0005

Ernst Ludwig Riepenhausen

(Göttingen 1762-1840) Album mit 75 Kupferstichen nach William Hogarth, "Marriage a la Mode", "Industry and Idleness", "A Harlott's Progress", u. a., versch. Formate, Album 36 x 24,2 cm, gebräunt und teilweise fleckig, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

16.03.2021 - 11:05

Vyvolávací cena:

Ernst Ludwig Riepenhausen

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 11:05
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online