Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065381/0001

Arthur Heyer

(Haarhausen 1872-1931 Budapest) Zwei kleine Kätzchen beobachten einen Käfer, signiert Heyer A, Öl auf Leinwand, 55 x 68 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

16.03.2021 - 10:02

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Arthur Heyer

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 10:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online