Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-065950/0008 -

Carl Richard Wagner

(Wien 1882-1945) Almrausch, monogrammiert RCW, Öl auf Karton, 50 x 47 cm, 8 eckig gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

16.03.2021 - 10:16

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Carl Richard Wagner

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 10:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online