Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072585/0013

Künstler des 19. Jahrhunderts

Bayrische Alpenlandschaft, undeutlich signiert, öl auf Karton, 26,5 x 34,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.03.2021 - 10:35

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Künstler des 19. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 16.03.2021 - 10:35
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online