Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073870/0002

Lea Reinhart *

(Brünn 1877-1970 Wien) Interieur, signiert Lea Reinhart, Öl auf Leinwand, 37 x 43,5 cm, gerahmt, links kleiner Kratzer, Rahmen beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

16.03.2021 - 10:07

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

Lea Reinhart *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 10:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online