Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0071

Carl Goebel

(Wien 1824-1899) Der hohe Göll von der Ramsau gesehen, betitelt, signiert Goebel, Bleistift, Aquarell auf Papier, 20 x 31 cm, Passep., gerahmt, fleckig, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.03.2021 - 10:51

Vyvolávací cena:

Carl Goebel

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 16.03.2021 - 10:51
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online