Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0093

Constantin Hölscher

(Godesberg 1861-1921 Berlin) Steinhaus mit Treppe, signiert Höscher, Aquarell auf Papier, 17,5 x 25,5 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Provenienz: Dorotheum, Linz, 28. Mai 1991, Lot. 230.

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.03.2021 - 10:41

Vyvolávací cena:

Constantin Hölscher

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 16.03.2021 - 10:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online