Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0125

Österreich um 1890

Waldrand, undeutlich bezeichnet und datiert von March... Sept. 1892, Aquarell auf Papier, 22 x 30 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.03.2021 - 10:45

Vyvolávací cena:

Österreich um 1890

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 10:45
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online