Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071900/0129

Adrienne Gräfin von Pötting

(Chrudim 1856-1909 Abbazia) Bauernhof in Oberösterreich, signiert Pötting, Aquarell auf Papier, 21 x 29 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.03.2021 - 10:47

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Adrienne Gräfin von Pötting

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 16.03.2021 - 10:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online