Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072566/0002

Alfred Bareis *

(Wien 1899-1969) Das heutige Uhrenmuseum im Palais Obizzi in der Kurrentgasse, betitelt "Alt Wien - Kurrentgasse und Opizzihaus", signiert A. Bareis, Aquarell auf Papier, 37 x 27 cm, gerahmt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

16.03.2021 - 10:53

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Alfred Bareis *

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 10:53
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online