Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072714/0021

Carl Ostersetzer

(Brody 1850-1914 Wien) Begegnung am Brunnen, signiert K. Ostersetzer, Öl auf Holz, 26,5 x 21,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.03.2021 - 10:22

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Carl Ostersetzer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 10:22
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online