Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072714/0032

Künstler 19. Jahrhundert

Voralpenlandschaft mit Hütten am See, Öl auf Leinwand, 27 x 41,5 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

16.03.2021 - 10:32

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jahrhundert

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 16.03.2021 - 10:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online