Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072733/0001

Österreichischer Künstler des 19. Jahrhunderts

Alpenblumen vor Bergkulisse, Öl auf Leinwand, 53,5 x 44,5 cm, gerahmt (Rahmen leicht beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.03.2021 - 10:20

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 10:20
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online