Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073826/0012 -

Konstantin Stoitzner

(Busau/Mähren 1863-1934 Wien) Bauernschnapsen, signiert Konstantin Stoitzner, Öl auf Leinwand, 85 x 105,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.03.2021 - 10:14

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Konstantin Stoitzner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 10:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online