Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073918/0006

Künstler um 1850

Rastender Wanderer in den Bergen, signiert, datiert R. A. Bernardts 185. (?), Signatur teilweise vom Rahmen verdeckt, Öl auf Leinwand, 63 x 50 cm, gerahmt, beschädigt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.03.2021 - 10:38

Vyvolávací cena:

Künstler um 1850

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.03.2021 - 10:38
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online