Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073727/0019

Rudolf Swoboda der Jüngere

(Wien 1859-1914) Hirsche am Waldrand, signiert Rudolf Swoboda, Aquarell auf Papier, 33 x 24 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

16.03.2021 - 11:10

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:

Rudolf Swoboda der Jüngere

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 16.03.2021 - 11:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online