Čís. položky 301-461089/0001

Brillantring zus. 0,94 ct

Brillantring zus. 0,94 ct - Klenoty

Weißgold 585, RW 55, 5,2 g 2 Brillanten an der Rondiste leicht beschädigtøg5

25.03.2021 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Brillantring zus. 0,94 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.03.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.03. - 24.03.2021