Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049475/0007

2 Broschen

Gold 585, 750, Platinauflagen, Altschliffdiamanten u. Diamantrauten zus. ca.0,20 ct, Kulturperlen, Smaragd, synthetische Rubine, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 6,7 gøg7

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

25.03.2021 - 15:50

Vyvolávací cena:

2 Broschen

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 25.03.2021 - 15:50
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.03. - 24.03.2021