Čís. položky 091-119906/0000

Hans Beletz *

(geb. 1954 Graz, Teilnahme an der Salzburger Sommerakademie, meist Landschaftsaquarelle) Lagungenstadt Venedig, handsigniert, datiert H. Beletz 92, Aquarell/Tusche auf Papier, Bildausschnitt 47,5 x 64,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

22.03.2021 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Hans Beletz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.03.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online