Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023584/0026

Vladimir Igoshev

(1921-2007 Moskau) Porträt eines Inuit-Kindes, signiert Igoshev, Öl auf Leinwand, Bildausschnitt 33,5x 23,5 cm, Leinenpassepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

22.03.2021 - 15:21

Vyvolávací cena:

Vladimir Igoshev

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 22.03.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online