Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023592/0004

Walder Papst

(geb. 1897 St. Leonhard/Marburg, tätig als Maler in Graz) Spätsommerlandschaft, handsigniert W. Papst, Öl auf Karton, Bildausschnitt 30 x 42 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen, stark abgeblättert, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

22.03.2021 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Walder Papst

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 22.03.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online