Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023618/0008

Künstler Ende 20. Jhdt.

"Leoben", unleserlich signiert, datiert, Aquarell/ Papier, Bildausschnitt 33,5 x 43,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

22.03.2021 - 15:21

Vyvolávací cena:

Künstler Ende 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 22.03.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online