Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 391-782041/0001

Diamant/Brillant Halsspange

Weißgold 585, 1 Altschliffdiamant ca. 0,25 ct, 2 Brillanten, Durchmesser ca. 13 cm, 7,7 g øG8

22.03.2021 - 15:12

Vyvolávací cena:

Diamant/Brillant Halsspange

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 22.03.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online