Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 127

Bergmann auf Hunt

20. Jh., Holz geschnitzt und farbig gefasst. Größe ca. 25 x 12 x 25 cm. A carved Miner 20th century. Size c. 25 x 12 x 25 cm.

Expert: Simon Weber-Unger Simon Weber-Unger
+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

17.03.2021 - 15:21

Vyvolávací cena:

Bergmann auf Hunt

+43-1-515 60-269

simon.weber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Hodiny, technologie a kuriozity
Datum: 17.03.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online