Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022612/0001

Peter Grabwinkler Kopie

(1885-1943) Am See, signiert n. Grabwinkler, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt,

15.03.2021 - 10:19

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Peter Grabwinkler Kopie

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 15.03.2021 - 10:19
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online