Peter Grabwinkler Kopie
(1885-1943) Am See, signiert n. Grabwinkler, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt,
15.03.2021 - 10:19
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Peter Grabwinkler Kopie
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 15.03.2021 - 10:19 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |