Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022770/0004

Marc Chagall *

(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence),"Grenade", Radierung, Probedruck, Werksverzeichnis Kornfeld 121, Blindstempel "ARCHES FRANCE", Darstellungsgröße ca. 33 x 24 cm, Blattgröße ca. 49 x 39 cm, verglast gerahmt

15.03.2021 - 10:16

Dosažená cena: **
EUR 950,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Marc Chagall *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.03.2021 - 10:16
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online