Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 232

Siegfried Fischer *

(Vienna 1899-1974)
"Flora", monogrammed SF, label on the reverse, in the artist’s handwriting title, address and measurements, oil on canvas, 70.5 x 62 cm, framed

Provenance:
Family of the artist

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

25.03.2021 - 16:17

Dosažená cena: **
EUR 3.072,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 3.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Siegfried Fischer *

(Vienna 1899-1974)

Provenance:
Family of the artist

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Moderní a současné umění
Datum: 25.03.2021 - 16:17
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.03. - 25.03.2021