Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025634/0004

Hermann Halbweis *

(Maiersdorf 1896-1978 Linz) Mutterglück, Öl auf Leinwand auf Platte, ca. 50 x 76 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

23.03.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:

Hermann Halbweis *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 23.03.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online