Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 318-040442/0006

Brillantring zus. ca. 0,40 ct

Brillantring zus. ca. 0,40 ct - Klenoty a Hodinky

Gold/Weißgold 750, RW 54, 6,8 g, altersübliche GebrauchsspurenøG7

18.03.2021 - 10:18

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Brillantring zus. ca. 0,40 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 18.03.2021 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online