Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120419/0000

Sammeltasse mit Untertasse

Dresdner Porzellan, Marke Meissen, weiß glasiert, floral bemalt, unterglasurblaue Schwertermarke, Ende 19./ Anfang 20. Jhdt., Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

06.04.2021 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Sammeltasse mit Untertasse

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 06.04.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online