Brillant Manschettenknöpfe
Weißgold 585, Maße ca. 18 x 12 mm - 13,4 g - Erzeugnis Fa. A. Drobny øG13
30.03.2021 - 15:28
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillant Manschettenknöpfe
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 30.03.2021 - 15:28 |
Místo konání aukce: | Linz |
Položky z jiných aukcí
- Franz Xaver von Pausinger
- 2015 Château Moulin Saint-Georges, Bordeaux, 94 Falstaff-Punkte, 6 Flaschen
- .gestempelt/*/** - Sammlung Schweden ab ca. 1855,
- 2 Vasen, 1 Aschenbecher, Wiener Porzellan, Marke Augarten,