Čís. položky 110-022776/0002

Maurice Realier-Dumas,

Maurice Realier-Dumas, - Umění a starožitnosti

(Paris 1860-1928 Chatu), Spaziergangerin am Fluss, signiert u. datiert "Maurice Realier-Dumas, (18)99", Öl auf Leinwand ca. 75 x 83 cm, gerahmt, restauriet, doubliert

29.03.2021 - 10:16

Vyvolávací cena:

Maurice Realier-Dumas,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.03.2021 - 10:16
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online