Fernand Wery *
(Brüssel 1886-1964 Bosvoorde), rückseitig betitelt "Paysage" (Landschaft), signiert "Fernand Wery", Öl auf Karton ca. 32 x 40 cm, gerahmt
29.03.2021 - 10:13
- Vyvolávací cena:
Fernand Wery *
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 29.03.2021 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |