Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069741/0008

Künstler um 1900

Wassernymphe, links unten undeutlich signiert, Öl auf Leinwand, 15,5 x 23 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.04.2021 - 10:15

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online