Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-069160/0002

Peter Fendi

(Wien 1796-1842) Mutter einen Säugling fütternd, Kinder, Skizzenblatt, Aquarell, Bleistift auf Papier, 16 x 11 cm, gerahmt, beschädigt, Ecken beschnitten, gebräunt, verblasst, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.04.2021 - 10:36

Vyvolávací cena:

Peter Fendi

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online