Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067237/0001

Karoline Neuber, 19. Jahrhundert

Rosen, signiert Karoline Neuber, Aquarell auf Papier, 31 x 24 cm, beschädigt (gebräunt, beschnitten, Riss, Klebespuren), ohne Rahmen, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

13.04.2021 - 10:33

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:33
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online