Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073940/0003

Jean-Baptiste Oudry

Jean-Baptiste Oudry - Bilder

(Paris 1686-1755 Beauvais) "Jupiter et le Passager", Kupferstich auf Bütten, in der Platte bezeichnet "J. B. Oudry inv. / J. Menil sculp.", 29,5 x 22,5 cm, gebräunt, fleckig, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

13.04.2021 - 10:47

Vyvolávací cena:

Jean-Baptiste Oudry

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:47
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online