Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072681/0003

Louis Chalon

(Paris 1866-1916) Die Wäscherin, signiert L. Chalon, Öl auf Holz, 41,5 x 32 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.04.2021 - 10:29

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Louis Chalon

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:29
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online