Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068183/0002

Wilhelm Steinfeld zugeschrieben/attributed (1816-1854) Rast am Wegrand,

rückseitig bezeichnet W. Steinfeld (1)846, Öl auf Holz,52,5 x 41 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.04.2021 - 10:01

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online