Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070004/0005 -

Leon Richet

(Solesmes 1847-1907 Paris) Motiv aus Fontainbleau, signiert Leon Richet, Öl auf Holz, 48 x 35 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

13.04.2021 - 10:05

Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Leon Richet

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online