Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070004/0021 -

Karl Faust

(Reyershausen 1874-1935 Düsseldorf) Maria Immaculata, signiert, datiert Carl Faust 1917 (?), Öl auf Leinwand, 48,5 x 48,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

13.04.2021 - 10:30

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Karl Faust

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online